OKO SOKOLOVO IMAT ĆE PUNE RUKE POSLA: / Pogledajte kako je Soudani pošteđen crvenog kartona, a Lokomotivi izmišljeno zaleđe

U najizvjesnijoj utakmici Prve HNL Dinamo je slavio protiv Lokomotive s 2:1. Bila je to 24. pobjeda Modrih u međusobnim susretima, od kojih je samo jedan završio bez pobjednika.

15.4.2017.
10:42
Screenshot

Lokomotiva je povela u četvrtoj minuti kada je Dominik Livaković loše ispucao loptu koja je došla do Lovre Majera, ali njegov udarac je golman Modrih odbio ravno do Erosa Grezde koji je pogodio za vodstvo Lokosa.

KOMEDIJA U KRANJČEVIĆEVOJ: /

Lokomotiva poklonila Dinamu dva penala, Soudaniju oprošten crveni karton

Dinamo je došao do izjednačenja u 29. minuti iz jedanaesterca. Nakon ubačaja Stojanovića s desne strane, Guilherme je pucao glavom, a braniča Lokomotive Karačića lopta je pogodila u ruku. Siguran realizator najstrože kazne bio je Armin Hodžić.

Novi jedanaesterac za Dinamo stigao je u 67. minuti nakon što je Kolinger ničim izazvan oborio Hodžića u kaznenom prostoru.

Oko sokolovo imat će dosta posla nadolazećeg ponedjeljka. Osim ova dva penala bit će zanimljivo čuti što će reći o situaciji iz 18. minute kada je Soudani nesportski dok je ležao na travnjaku udario suparnika u natkoljenicu. Na kraju mu sudac nije pokazao niti žuti karton, u ovakvim slučajevima niti crveni nije isključen. Da je dobio karton ne bi imao pravo nastupa na derbiju s Hajdukom sljedećeg vikenda.

Nekoliko minuta kasnije stigla je još jedna kontroverzna odluka sudaca. Capan je krenuo sam prema Livakoviću, ali je dosuđeno zaleđe i to ne u trenutku kad je lopta upućena prema njemu nego tek kad je pobjegao braničima i krenuo prema golu. Po snimci je jasno da zaleđa nije bilo.

Sporne situacije možete pogledati OVDJE. Prva je na 1:55 minuti, a druga od 2:17.