OGLASIO SE I NAŠ IGRAČ ZA VELIKE UTAKMICE: / Pogledajte kako je Rakitić čestitao Vatrenima na izborenom Euru

Ovaj put nije mogao nastupiti

16.11.2019.
23:44

Hrvatski nogometaši osigurali su nastup na EURU 2020 pobijedivši u dvoboju kvalifikacijske skupine E u Rijeci Slovačku s 3-1 (0-1).

ZABORAVLJENI I ČESTO OSPORAVANI VATRENI POSTAO HIT: /

Vjerojatno ni ne znate kakav je danas, a mogao bi lagano zamijeniti Rakitića

Slovaci su na Rujevici poveli golom Roberta Boženika (32), ali je Hrvatska u drugom poluvremenu uspjela preokrenuti i slaviti pogocima Nikole Vlašića (56), Brune Petkovića (60) i Ivana Perišića (74). U 66. minuti je isključen slovački igrač Robert Mak.

Bila je to zadnja utakmica Hrvatske u skupini, koju su pobjedom nad Slovacima i osvojili. Hrvatskoj će to biti šesti nastup na europskim prvenstvima, a peti zaredom.

Zbog ozljede Ahilove tetive ovaj susret propustio je dokapetan Ivan Rakitić. Međutim, oglasio se odmah po zacvršetku susreta