VIDEO, ODLIČNE PREDSTAVE HRVATA U NJEMAČKOJ: / Gol Rebića i dva Kramarića - spektakularnim drugim je ispisao povijest

Batshuyi se pokazao kao pravo pojačanje za Borussiju pošto je ponovno zabio gol u pobjedi protiv HSV-a

10.2.2018.
17:59

VIDEO, ANTE REBIĆ ZABIO DRUGU UTAKMICU ZAREDOM: Hrvatsko-srpska veza vodi Eintracht prema pobjedi

VIDEO, ANTE REBIĆ ZABIO DRUGU UTAKMICU ZAREDOM: /

Hrvatsko-srpska veza vodi Eintracht prema pobjedi

U 22. kolu njemačke Bundeslige domaćini su zabilježili četiri pobjede, a jedinu gostujuću pobjedu zabilježila je Hertha kod Bayer Leverkusena.

Hoffenheim je sa 4-2 bio bolji od Mainza, a hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić zabio je dva gola. Svoj četvrti gol sezone zabio je za vodstvo 2-1 u 67. minuti, a drugi gol pravo je remek djelo. Sjajno je Krama potegnuo iz slobodnjaka s 25 metara i pogodio za konačnih 4-2.

Preostala dva gola za Hoffenheim zabio je Szalai, a za goste je dva puta zabio Berggreen. Drugi gol Kramarića je Hoffenheimu bio jubilarni 500. u Bundesligi.

Marco Reus našao se u prvih 11 Borussije Dortmund prvi put nakon svibnja prošle godine i problema s bolesti te je odigrao 72 minute. Dortmund je svladao HSV s 2:0 pogocima Batshuayija, koji se pokazao kao pravo pojačanje, u 49. i Marija Götzea u 90. minuti.

Gol Rebića

Josip Elez igrao je cijeli susret za Hannover koji je na svom terenu sa 2-1 bio bolji od Freiburga. Hertha je s 2:0 slavila u Leverkusenu golovima Lozara i Kaloua, a Tin Jedvaj ostao je na klupi kod domaćina.

Eintracht Frankfurt slavio je 4-2 protiv posljednje momčadi Bundeslige, Kolna. Prvi gol na utakmici zabio je Ante Rebić u 15. minuti susreta.

Terodde je iz jedanaesterca izjednačio u 57., Marco Russ vratio je vodstvo u 59., pa su Falette u 66. i Wolf u 67. potvrdili pobjedu, a Terodde je u 74. postavio konačnih 4:2. Momčad Nike Kovača tako je skočila na četvrto mjesto Bundeslige.