PREMIER LIGA / Od kad je Grbić došao u Sheffield, primili su tri puta pet golova na domaćem terenu

Sheffield i dalje zauzima dno ljestvice sa 13 bodova

18.2.2024.
19:26

U 25. kolu engleske Premier lige, Brighton & Hove Albion je na gostovanju s 5-0 pobijedio Sheffield United.

VAŽAN TRIJUMF /

Mierez se vratio, a Osijek proigrao i bacio Goricu u još veću krizu

Susret je započeo s brzim isključenjem domaćeg igrača Masona Holgatea u 13. minuti, što je usmjerilo utakmicu. Gosti su poveli u 20. minuti golom Buonanottea, a Welbeck je dodao drugi gol u 24. minuti. U drugom dijelu, Robinson je postigao autogol u 75. minuti, dok je Adingra zabio dva gola u 78. i 85. minuti.

Od kad je Ivo Grbić stigao u Sheffield, primili su na domaćem terenu tri puta zaredom pet golova. Povremeni Vatreni je u tome sudjelovao kao igrač samo jednom, jer je u posljednje vrijeme ozlijeđen.

Ova pobjeda je Brightonu donijela sedmo mjesto na tablici sa 38 bodova, dok Sheffield i dalje zauzima dno ljestvice sa 13 bodova.

Manchester United je u drugoj utakmici dana pobijedio Luton na gostovanju s 2:1. Za pobjednike je Rasmus Hojlund zabio oba pogotka.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.