OD JUNAKA DO BEDAKA: / Slavni Španjolac prvo zabio golčinu, a onda se strahovito osramotio

30.5.2016.
9:33
Screenshot/Twitter

Bivši španjolski reprezentativac David Villa u jednoj je utakmici pokazao dva lica svoje nogometne vještine. U utakmici NY Cityja protiv Orlanda izravni je krivac što njegova momčad nije pobijedila.

NY City je vodio 2:0 nakon što je španjolski napadač lobao suparničkog vratara u 66. minuti na dodavanje Andree Pirla.

Četiri minute kasnije, Villa je imao priliku zapečatiti pobjedu domaćina, ali je katastrofalno izveo udarac s bijele točke. Okliznuo se i poslao loptu visoko u zrak. Rijetko se ovakav prizor vidi i na niželigaškim utakmicama.

Naravno, stigla je kazna za takav promašaj. Gosti su uspjeli izjednačiti. Bivši napadač Reala Julio Baptista zabio je u 72. minuti, a Kevin Molino je u trećoj minuti sudačke nadoknade izjednačio na 2:2.