PRIMERA / O klupi Reala na kojoj se našao i Modrić se priča, Kraljevi zabili pet komada Valenciji

Modrić je u igru ušao u 60. minuti umjesto Valverdea.

11.11.2023.
23:00

Real Madrid je u subotu na Santiago Bernabeuu u 13. kolu Primere ugostio Valenciju i slavio 5-1, a Luka Modrić drugu utakmicu zaredom započeo je na klupi.

SLAVLJE U GOSTIMA /

Nova Brozovićeva asistencija u pobjedi Al Nassra

Ovog puta o klupi Kraljevskog kluba s razlogom se priča. Naime, kapetan Vatrenih jedini je igrač na klupi koji nije ponikao u Realu.

Uz njega su se na klupi našli Pineiro, Fran, Joselu, Lucas, Fran Garcia, Nico Paz i Edgar, sve nogometaši koji su ponikli u Kraljevskog klubu.

Što se same utakmice tiče, Real je slavio 5-1. Poveli su golom Carvajala u 3. minuti, a onda je u 42. i 49. pogađao Vinicius, da bi u 50. za 4-0 zabio Rodrygo. U 84. Kraljevi su i peti put pogodili mrežu gostiju, a strijelac je opet bio Rodrygo. Duro je u 88. minuti zabio počasni gol Šišmiša.