MADRIĐANI U OZBILJNIM PROBLEMIMA / Novi šok za Real: Nakon što su ostali bez golmana, 'Kraljevima' se teško ozlijedio još jedan ključni igrač

Real je na otvaranju sezone osvojio tri boda, ali i ostao bez ključnos igrača

13.8.2023.
14:51

Nogometaši madridskog Reala u novu su sezonu španjolske lige krenuli 2-0 (2-0) gostujućom pobjedom protiv Athletica na "vrućem" terenu u Bilbau.

ŠTO MU OVO ZNAČI? /

Nakon što je Modriću dao 'mrvice' u prvoj utakmici, Ancelotti odgovorio na pitanje kakvu će ulogu Luka imati u novoj sezoni

Do velike prednosti "kraljevski" klub je stigao sredinom prvog poluvremena kada su se u strijelce upisali Rodrygo (28) i Bellingham (36), a Luka Modrić ušao je u igru za Real u 80. minuti.

Utakmicu je obilježila teška ozljeda Realovog braniča i ključnog člana Ancelottijeve ekipe Edera Militaoa koji je pokidao ligamente koljena.

Eder Militao

Isto se ranije dogodilo i Realovom golmanu Thibautu Courtoisu koji će nakon opetacije morati pauzirati barem do ožujka sljedeće godine. Takva sudbina očekuje i Militaoa.

Militao se ozlijedio pokušavajući presresti loptu nakon čega je pao na tlo. Na terenu mu je pokušalo pomoći medicinsko osoblje  prije nego što je izašao iz igre.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.