SREĆA U NESREĆI / Modriću deset minuta u rutinskom slavlju Reala: Pobjedu zasjenila teška ozljeda braniča

Nije bilo većih problema za Kraljeve

12.8.2023.
23:31

Nogometaši madridskog Reala u novu su sezonu španjolske lige krenuli 2-0 (2-0) gostujućom pobjedom protiv Athletica na vrućem terenu u Bilbau.

NIJE IŠLO /

Kiks PSG-a u prvom kolu; Zekićevi Partizani poraženi u prijateljskoj utakmici protiv Rimljana

NIJE IŠLO /

Do velike prednosti kraljevski klub je stigao sredinom prvog poluvremena kada su se u strijelce upisali Rodrygo (28) i Bellingham (36).

Luka Modrić ušao je u igru za Real u 80. minuti.

Ipak, slavlje nije potpuno radi ozbiljne ozljede Edera Militaoa. Brazilski stoper legao je na travnjak i uhvatio se za lijevo koljeno, nakon čega je uz pomoć fizioterapeuta napustio igru.

Nakon Courtoisa, ovo je još jedan veliki problem za Ancelottija.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.