SPREMA LI SE OTKAZ? / Novi poraz Bayerna: Je li Thomas Tuchel završio svoj mandat?

18.2.2024.
19:59

Bayern je na gostovanju kod Bochuma u 22. kolu Bundeslige kiksao i izgubio 3:2 te tako ostao na osam bodova zaostatka za vodećim Bayer Leverkusenom i dodatno smanjio šanse za novom titulom prvaka.

PREMIER LIGA /

Od kad je Grbić došao u Sheffield, primili su tri puta pet golova na domaćem terenu

Gosti su poveli golom Musiale u 14. minuti na dodavanje Goretzke, no do kraja prvog poluvremena domaćini su uspjeli preokrenuti rezultat. Zabili su Asano u 38. te Schlotterback u 44. minuti susreta. Stoger je u 78. iz penala povisio na 3:1, a Kane uspio umanjiti poraz u 87. minuti.

Upamecano je nakon prvog žutog u 39., dobio i drugi žuti u 78. te tako nakon isključenja u Ligi prvaka prije nekoliko dana isto napravio i na gostovanju kod Bochuma.

Ostaje za vidjeti hoće li trener Bavarac Thomas Tuchel 'preživjeti' ovaj poraz jer već neko vrijeme spominje se kako je njegovom vremenu na mjestu trener Bayerna došao kraj.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.