SAMO SE HTIO SLIKATI / Novi ispad jednog od najboljih igrača u povijesti: Ronaldo ponovno napravio incident izvan terena

Portugalac je Europu zamijenio Saudijskom Arabijom, ali se tamo ne snalazi baš najbolje stoga mu ovo nije prvi skandal

23.8.2023.
8:52

Al Nassr je kvalifikacijama za Ligu prvaka s 4-2 u Rijadu pobijedio Al Ahli iz Ujedinjenih Arapskih Emirata. Momčad iz Saudijske Arabije povela je u 11. minuti golom Talisce nakon asistencije Brozovića, da bi gosti okrenuli golovima Alghassanija u 18. i 46. minuti.

GOLIJADA /

Brozović briljirao u pobjedi Al Nassra u kvalifikacijama za Ligu prvaka: Zabio gol i asistirao

GOLIJADA /

Al Nassr je do preokreta stigao u završnici utakmice kada je prvo Al Ghannam u 88. zabio za 2-2, da bi potom Talisca u petoj minuti sudačke nadoknade zabio za 3-2. Konačnih 4-2 postavio je Brozović u sedmoj minuti sudačke nadoknade.

Susret je obilježio i Cristiano Ronaldo koji je asistirao Brozoviću za potvrdu pobjede, međutim dan nakon utakmice se ne priča o tome. Problematična zvijezda je nakon prvog poluvremena imala još jedan u nizu svojih ispada od kako je u Saudijskoj Arabiji od prošle godine.

'Probudi se!'

Ronaldo je snimljen kako viče na suca pri odlasku u svlačionicu na odmor između dva poluvremena, ali i kako ljutito od sebe gura čovjeka koji je htio iskoristiti trenutak za fotografiju s njim.

"Probudi se", vikao je Ronaldo sucu nezadovoljan što ga je on prema mišljenju Portugalca zakinuo za tri jedanaesterca u prvom dijelu. Potom je na putu prema unutrašnjosti stadiona grubo odgurnuo čovjeka koji je stajao pred njim spreman za selfie. Navodno je riječ o treneru mlade momčadi Al Ahlija.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.