NORVEŠKI WUNDERKIND OTKRIO 'TAJNU': / Rekao što je popio pod poluvremenom, nakon čega je zabio četiri gola

Ekipa iz Dortmunda je druga na tablici s 18 bodova, jednim manje od vodećeg Bayerna

22.11.2020.
10:50

U dvoboju 8. kola Bundeslige Borussia Dortmund je u Berlinu svladala Herthu s 5-2, a čak četiri gola je postigao Norvežanin Erling Haaland.

NESTVARNA PARTIJA NAJBOLJEG MLADOG IGRAČA SVIJETA: /

Borussia demolirala Herthu s pet golova, Haaland sam zabio četiri

Borussia je iskoristila visoko vodstvo, pa je u drugom dijelu ušao 16-godišnji napadač Youssoufa Moukoko, koji je zamijenio upravo Haalanda i postao najmlađi igrač koji je ikad zaigrao u Bundesligi.

Erling Braut Haaland

Dobio krila

Haaland je nakon utakmice otkrio što je napravio pod poluvremenom, nakon čega je u nastavku postigao četiri pogotka.

"Iskreno, popio sam na poluvremenu energetsko piće i to mi je dalo krila, pa je sve bilo u redu. Akcija za prvi gol bila je lijepa, drugi gol je također bio lijep, a prilkog trećeg sam mislio da sam u zaleđu, ali i on je bio lijep. Svi su golovi bili lijepi", rekao je Haaland nakon utakmice.

Borusija je druga na tablici sa 18 bodova, jednim manje od vodećeg Bayerna.