NOGOMETNA JAVNOST MU SE KLANJA: / Junak Ajaxa otkrio do sada nepoznati detalj s utakmice protiv Juventusa

Nitko nije vjerovao da će Ajax poslije Reala izbaciti i talijanskog prvaka

17.4.2019.
19:40

Nogometaši Ajaxa plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što su u utorak svladali Juventus sa 2-1. Juventus je poveo u 28. minuti kada je Cristiano Ronaldo glavom pogodio za 1-0. Ajax je brzo stigao do poravnanja.

U 34. minuti veznjak Donny van de Beek zabija za 1-1, a taj je rezultat ostao do kraja prvog poluvremena. U 67. minuti Lasse Schöne je izveo korner, a stoper Matthijs de Ligt glavom trese mrežu i odvodi nizozemski klub u polufinale gdje će igrati sa boljim iz dvoboja između Tottenhama i Manchester Cityja.

Razgovor s De Jongom

Junak Ajaxove pobjede poslije susreta otkrio je zanimljiv detalj.

"Prije utakmice rekao sam De Jongu da imam predosjećaj da ću zabiti za pobjede.... Prije nego što sam dao gol on mi je rekao: Ovo je tvoj trenutak", izjavio je De Ligt.Mladi Nizozemac vjerojatno će se pridružiti spomenutom suigraču u Barceloni ovog ljeta.