KOMPLIMENTI ZA MARCELA / Nogometaš koji ne igra u Interu zbog Perišića se naklonio Brozoviću: 'Već sam mu zahvalio na tome...'

Nijemac Gosens zabio je treći gol za Inter protiv Milana nakon odličnog ubacivanja iz drugog plana i dodavanja Marcela Brozovića

20.4.2022.
13:50

Nogometaši Intera prvi su finalisti ovosezonskog Talijanskog kupa, oni su u uzvratnom dvoboju polufinala svladali gradskog rivala Milan s 3-0 (2-0) što mu je uz 0-0 iz prvog dvoboja bilo dovoljno za prolazak dalje.

NA HRVATSKI POGON /

Perišić spašavao, Brozović asistirao, Inter pobijedio: Crno-plavi uvjerljivi u milanskom derbiju

Veliku prednost Interu je u prvom poluvremenu s dva gola osigurao Lautaro Martinez, prvoga je postigao u 4. minuti na dodavanje Darmiana, a drugoga u 40. minuti kada je asistenciju upisao Correa. Konačni rezultat je u 82. minuti postavio Nijemac Gosens nakon odličnog ubacivanja iz drugog plana i dodavanja Marcela Brozovića.

Ne igra zbog Perišića

Brozović je odigrao čitav susret za Inter, dok je Ivan Perišić bio na terenu do 79. minute kada ga je zamijenio strijelac trećeg gola Gosens.

Gosens je u Inter stigao ove zime iz Atalante, no nije imao pretjerano veliku minutažu jer na njegovoj poziciji trener Simone Inzaghi daje prednost Perišiću pa mu je ovaj pogodak protiv Milana bio poseban.

"Bila je ovo prekrasna večer za mene. Zasluženo smo pobijedili 3:0 i ja sam postigao pogodak. bilo je savršeno", izjavio je Gosens za klupsku televiziju pa se osvrnuo na svoj gol: