IDENTIČNI REZULTATI / Noć preokreta u kupovima: Liverpool bolji od Fulhama, Atalanta izbacila Milan na San Siru

10.1.2024.
23:07

U prvom susretu polufinala engleskog nogometnog Liga kupa Liverpool je preokretom na Anfieldu pobijedio Fulham sa 2-1.

GOLIJADA U SUPERKUPU /

Spektakularno polufinale u Rijadu: Modrić upisao asistenciju, izviždana minuta šutnje za Beckenbauera

Gosti su poveli u 19. minuti golom Williana, no "Redsi" su u drugom dijelu okrenuli rezultat, a strijelci su bili Curtis Jones (68) i Cody Gakpo (71). Kod oba gola asistirao je Darwin Nunez.

Uzvratni susret je 24. siječnja na Craven Cottageu.

Atalanta bolja od Milana

Nogometaši Atalante izborili su plasman u polufinale talijanskog Kupa nakon što su u četvrtfinalu bili bolji od Milana na San Siru 2:1.

Rafael Leão je doveo domaćina u vodstvo u petoj minuti, Teun Koopmeiners je s golom u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena izjednačio na 1:1, da bi iz kaznenog udarca u 59. minuti postavio konačan rezultat.

Mario Pašalić je ušao u igru u 42. minuti umjesto jer se Marten de Roon ozlijedio.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.