NISU USPJELI IZBORITI PREDNOST: / Kovaču remi u prvom susretu doigravanja za ostanak u Bundesligi

U prvoj utakmici doigravanja za ostanak u Bundesligi u Frankfurtu su domaći Eintracht i Nuernberg odigrali bez pobjednika 1-1.

19.5.2016.
23:05
AFP, PATRIK STOLLARZ

Momčad bivšega hrvatskoga izbornika nije uspjela izboriti prednost u prvom dvoboju, štoviše, gosti iz Nuernberga vodili su autogolom Marca Russa, kapetana momčadi koji je igrao iako je nedavno saznao da ima tumor i da mora na operaciju. U 43. minuti. Eintracht je poraza spasio Mijat Gačinović u 65. minuti.

BARCELONA ILI REAL: /

Španjolski velikani u borbi do posljednjeg daha, Niko Kovač traži bod spasa kod Werdera

Glavni sudac dvoboja nije dosudio kazneni udarac za Frankfurt

Momčad hrvatskog trenera bila je bolja u ovoj utakmici, glavni sudac dvoboja Daniel Siebert nije joj dosudio čisti jedanaesterac u 32. minuti nakon prekršaja Georga Margreittera nad Bastianom Oczipkom u šesnaestercu gostiju.

Bila je to peta utakmica zaredom ekipe iz Frankfurta u kojoj nije izgubila od Nuernberga, a kojeg je posljednja dva puta svladala u gostima. Uzvrat je 23. svibnja u Nuernbergu.