NIKOLA KALINIĆ ZABIO SVOJ TREĆI POGODAK ZA ATLETICO: / Luda utakmica na José Zorrilla stadionu

Kalinić zabio gol za Atletico

15.12.2018.
18:00

Hrvatski napadač Nikola Kalinić u subotu poslijepodne, u 16. kolu La Lige, zabio je svoj treći gol za Atletico iz Madrida u svim natjecanjima ove sezone. (Ne)otpisani Vatreni u svom 14. nastupu matirao je vratara Valladolida u 26. minuti na asistenciju Antoinea Griezmanna.

Odlično je pratio jednu situaciju, utrčao na desnu stranu i sa strane, iz pada, zabio. Lopta je ušla kroz noge golmanu Masipu, a sudac Mallenco morao je provjeriti putem VAR-a je li sve regularno...

Gol je na kraju priznat, a Kalinić je tako došao do svog novog pogotka nakon što je u prošlom kolu zabio pred svojim navijačima na Wanda Metropolitanu. Za 2-0 na José Zorrilla stadionu zabio je Antoine Griezmann u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena...

Međutim, Valladolid je preokrenuo. Calero je u 57. zabio za 2-1, a Saul je postigao autogol u 63. No, fantastični francuski napadač Griezmann u 80. minuti postiže svoj drugi gol na utakmici i postavlja konačnih 3-1.

Pobjedom su Rojiblancosi ostali i dalje drugoplasirana momčad La Lige, isped Seville i Reala, a iza Barcelone.

Kalinić je izašao u 68. minuti, a Duje Čop nije bio u sastavu Valladolida.

U ranije odigranoj utakmici Getafe je kao domaćin pobijedio Real Sociedad s 1-0 golom Moline još iz treće minute.

Atletico je sada drugi s 31 bodom, koliko ima i vodeća Barcelona, Getafe je peti s 24 boda, a Valladolid 12 s 20 bodova.