BAŠ GA NE IDE / Niko Kovač nakon pet utakmica ne zna za pobjedu, autsajderi su pobijedili Wolfsburg

Domaća momčad je imala odlično otvaranje utakmice

3.9.2022.
18:01

U pet utakmica Niko Kovač na klupi Wolfsburga nema ni jednu pobjedu, tek dva remija i tri poraza te se trenutačno nalazi na 16. mjestu.

'HRVAT NE POZNAJE MILOST' /

Niko Kovač u svađi sa zvijezdom svog kluba: 'Njih dvojica se ne podnose. Oni su kao voda i vatra'

Ove subote, na domaćem terenu su Vukovi izgubili od Koelna s 4:2. Ovaj poraz je već treći ove sezone za Wolfsburg nakon ranijih poraza od Bayerna i RB Leipziga, a jedina dva boda momčad Nike Kovača osvojila je u remijima s Werderom i Schalkeom.

Domaća momčad je imala odlično otvaranje utakmice, u drugoj minuti je Nmecha zabio za 1-0.

Brekalo na klupi

No, do kraja poluvremena već je bilo 3-1 za goste nakon pogodaka Ljubičića i Kainza te autogola Paula Otavija.

U 79. minuti je Nmecha postigao novi gol za Wolfsburg i vratio nadu u bod ili tri, ali vrlo brzo je Koeln opet imao dva gola plusa nakon što je Adamyan zabio za konačnih 4-2.

Josip Brekalo

Za Wolfsburg je do 74. minute igrao Bartol Franjić, dok je cijelu utakmicu na domaćoj klupi proveo Josip Brekalo.