NEYMAR ZABIO NAKON DVA MJESECA: / PSG slavio kod Nantesa, Monaco izvukao minimalnu pobjedu

4.12.2019.
23:40

U susretu 16. kola francuskog nogometnog prvenstva prvak PSG je na Parku prinčeva pobijedio Nantes sa 2:0.

Parižani su slavili golovima Kyliana Mbappea u 52. i Neymara u 85. minuti iz kaznenog udarca. Prvi je to gol Brazilca nakon dva mjeseca i ozljede od koje se oporavljao.

Monaco je u Toulouseu pobijedio istoimeni sastav sa 2:1, a pobjednika je odlučio pogodak Gelsona Martinsa u 84. minuti.

Momčad iz Kneževine povela je iz jedanaesterca u 5. minuti golom Bena Yeddera, a domaćin je izjednačio, također iz kaznenog udarca u 40. minuti preko Yaye Sanoga.

LOVREN FANTASTIČNO ASISTIRAO U VELIKOJ POBJEDI LIVERPOOLA: /

Redsi razmontirali gradske rivale u ludoj utakmici na Anfieldu

Slavlje St. Etiennea

St Etienne je sjajnom predstavom, prije svega u prvom poluvremenu, pobijedio Nicu sa 4:1.

Golove za domaći sastav zabili su Denis Bouanga (11'-11m, 58'), Romain Hamouma (38') i Wesley Fofana (40'), dok je pogodak za goste zabio Kasper Dolberg (14').

Na ljestvici vodi PSG sa 36 bodova i utakmicom manje, Marseille je drugi sa 31 bodom, Bordeaux na trećem mjestu ima 26 bodova, dok Lille i St Etienne imaju po 25 bodova. Na začelju su Nimes i Toulouse sa po 12 bodova.