POGLEDAJTE KAKO NAM JE NEYMAR PRESUDIO: / Digao se s klupe i 23 minute i 33 sekunde kasnije sve je bilo gotovo

Hrvatska je na Anfieldu poražena od Brazila 0-2

3.6.2018.
17:57

U prvoj utakmici nakon ozljede koju je 25. veljače zaradio nastupajući za Paris Saint-Germain, na nogometne travnjake vratio se brazilski napadač Neymar. Povratnička utakmica bila mu je ona protiv Hrvatske na Anfieldu, a svojim ju je majstorstvom riješio u korist južnoameričke reprezentacije. Pripremni ogled za SP ovih dviju reprezentacija završio je u konačnici 2-0 za Brazil nakon što je Firmino pogodio u 93. minuti...

HRVATSKA DOMINIRALA DO ULASKA NEYMARA PA - IZGUBILA: /

Brazilski čarobnjak na impresivan se način vratio na teren

Igrala se 69. minuta ogleda kada je Neymar dokazao zašto ga smatraju jednim od najboljih nogometaša današnjice, za to je bio dovoljan jedan potez 23 minute i 33 seklunde nakon što je s klupe za pričuve ušao na travnjak.

Pogodak koji je Neymar postigao bio je njegov 54. u 83. nastupu za izabranu brazilsku vrstu, a to znači i da zaostaje samo jedan za trećeplasiranim Romarijem (70 utakmica) na vječnoj listi brazilskih strijelaca. Dvojica 'najubojitijih' su Pele sa 77 golova iz 92 odigrane utakmice, odnosno Ronaldo sa 62 pogotka iz 98 nastupa.