NEYMAR BRILJIRA, STADION MU ZVIŽDI: / Brazilski majstor 'nagrađen' salvom zvižduka u utakmici u kojoj je zabio četiri gola

Neymar je zabio četiri i namjestio dva gola u 8-0 slavlju protiv Dyona

18.1.2018.
8:42

Vrhunsku predstavu pružio je Neymar u demoliranju Dyona kojeg je Paris Saint-Germain u srijedu navečer s Parka prinčeva poslao kući rezultatski posramljenog. Završilo je 8-0 za favorite francuskog nogometnog prvenstva uz partiju za pamćenje brazilskog napadača.

VELIČANSTVENO IZDANJE PSG-A, ZABILI OSAM GOLOVA: /

Neymar zabio četiri pogotka u potopu Dyona, Cavani stigao Ibru

Četiri pogotka i dvije asistencije u utakmici u kojoj je imao sedam uspješnih dribilinga, pretrpio sedam prekršaja i imao 79 dodavanja, dokaz su raspoloženosti Neymara kroz 90 odigranih minuta pred publikom koja bi ga zbog toga trebala obožavati, ali koja mu je okrenula palac prema dolje u samom smiraju ogleda.

Razlog je jedanaesterac kojeg je Neymar krenuo izvoditi u 82. minuti. Izborio ga je Edinson Cavani, urugvajski napadač koji je i sam bio strijelac na toj utakmici i koji je postignutim pogotkom za 3-0 izjednačio rekord kluba po broju golova. Držao ga je sam sa 156. postignutih pogodaka Zlatan Ibrahimović, Cavani ga stigao a u završnici utakmice mogao i prestići da mu je Neymar odlučio prepustiti izvođenje najstrože kazne. Nije, unatoč tome što je publika skandirala Cavanijevo ime i zvižducima parala zrak.