NEVJEROJATNA OZLJEDA ZVIJEZDE REALA: / Kolumbija srušila SAD na otvaranju Copa Americe

Jubilarno izdanje Copa Americe igra se u SAD-u, što je prvi put u povijesti da se natjecanje održava izvan Južne Amerike.

4.6.2016.
11:15

Nogometna reprezentacija Kolumbije slavila je protiv SAD-a u prvoj utakmici Copa Americe. Koluimbijci predvođeni Realovom zvijezdom Jamesom Rodriguezom pobijedila je s 2:0. Poveli su u osmoj minuti preko Cristiana Zapate, a konačan rezultat postavio je Rodriguez s bijele točke u 41. minuti.

Osim pobjede utakmicu je obilježila ozljeda strijelca drugog gola. Rodriguez je pao u jednoj akciji i činilo se da mu je rame iskočilo. Međutim vratio se igru, ali je ubrzo potom, u 73. minuti morao izaći iz igre.

S obzirom da je ovo prvi put u povijest da se Copa igra izvan Južne Amerike i u proširenom izdanju SAD je kao domaćim imao velika očekivanja, ali im se u Santa Clari ukazala Kolimbija.