'NEŠTO NISAM DOBRO NAPRAVIO, JA SAM ODGOVORAN ZA OVO': / Zidane se posuo pepelom nakon ogromnog debakla

Kraljevski klub je u sudačkoj nadoknadi postigao izjednačujući pogodak, ali on je poništen zbog zaleđa

22.10.2020.
8:32

Premda je nastupio bez sedam standardnih prvotimaca koji su zaraženi koronavirusom, ukrajinski Šahtar je u Madridu šokirao "Kraljevski klub" u prvom kolu Lige prvaka.

'ONI SU NESPOSOBNI': /

Realovo 'glasilo' pokopalo Kraljeve; Srbin i dvojica Brazilaca posebno na udaru, Luki se naklonili

Gosti su već nakon prvog poluvremena vodili 3-0, Real je smanjio u 54. minuti fantastičnim golom kapetana Vatrenih Luke Modrića koji je pogodio s više od 25 metara.

Pet minuta kasnije Vinicius Junior je smanjio na 2:3, a do kraja susreta Real je jurio izjednačenje, ali nije uspio. U drugoj minuti sudačke nadoknade Federico Valverde je zabio za 3-3, no pogodak je naknadno poništen zbog zaleđa.

Luka Modrić

Zidane preuzeo odgovornost

Bila je to jako razočaravajuća predstava Reala, kojega u sljedećem kolu domaćeg prvenstva očekuje veliki okršaj s Barcelonom u El Clasicu.

Trener "Kraljeva" Zinedine Zidane preuzeo je odgovornost za ovaj neočekivani poraz.

Zinedine Zidane

"Mislim da mogu ovo popraviti i to ću učiniti. Igrači će to napraviti također, pokušat ćemo naći rješenje i u tome ćemo uspjeti. Ja sam odgovoran za ovo, nešto nisam dobro napravio", rekao je Zidane novinarima nakon susreta i poručio:

"Bila je ovo loša noć i težak poraz, od sljedećeg dana se idemo pripremati za subotu i utakmicu s Barcelonom", poručio je.