Ovih je dana hrvatsku nogometnu javnost potresla vijest o mogućem povratku Marka Livaje među Vatrene. I dok bi Dalić mogao dobiti napadačko pojačanje za Ligu nacija u kojoj Hrvatsku čeka moćna Francuska, hrvatski izbornik mogao bi ostati bez svoje vrlo važne napadačke karike.
Naime Igor Matanović ozlijedio se prologa vikend, no prema novim saznanjima duljina njegova oporavka mogla bi biti i duža. Hrvatski napadač nije se našao na popisu Eintrachta Frankfurta niti je prijavljen za utakmice nokaut faze Europa lige, a sve više brine nedorečenost kluba o stanju ozlijede. Status Matanovića u klubu moago bi biti poljuljan jer Eintracht ne računa očito na Hrvata u europskim utakmicama, tako da tamošnji mediji već počinju dramiti kako je Igor pred odlaskom
Matanović je ozlijedio rame i prva dijagnoza bila je da će Vatreni izostajati nekoliko tjedana. Prema njemačkome Hessenschau portalu Matanović bi trebao biti izvan stroja do daljnjega, a i Nijemci se čude kako je klub ostao samozatajan o Igorovom pravom stanju.
Isti portal navodi kako će ga na poziciji špice zamijeniti Michy Batshuay kojega je Frankfurt u zadnji čas doveo nakon Matanovićeve ozljede. Vatreni bi se morao što prije vratiti s Ozljede ne samo zbog reprezentativnih ozljeda već i zbog toga da ga Belgijanac u potpunosti ne zamijeni.
Premda je stanje oko Matanovića nepoznato svi se nadaju kako će Igor biti spreman do 20. ožujka kad Hrvatsku očekuje prvi susret četvrtfinala Lige nacija s Francuskom.
POGLEDAJTE VIDEO: Barcelona kao u najboljim danima, provjerite kako su demolirali 'Šišmiše'