REPOVI NAKON DERBIJA / Bjelica pojasnio zašto je odbio Hajdukovom treneru pružiti ruku, pale teške riječi

Nakon derbija u Gradskom vrtu vuku se repovi

4.10.2021.
9:59
Davor Javorovic/PIXSELL

U derbiju i posljednjoj utakmici 11. kola HNL-a nogometaši Osijeka i Hajduka su odigrali 1-1 na stadionu Gradski vrt. Osijek je poveo u 9. minuti pogotkom Laszla Kleinheislera. U 19. minuti je izjednačujući pogodak za Hajduk postigao Gergo Lovrencsic.

NEZADOVOLJAN BODOM /

Bjelica: 'Hajduk je u prvom dijelu igrao nešto što nikad nisu, pravili su nam velike probleme'

Nakon utakmice Nenad Bjelica odbio je pružiti ruku Jensu Gustafssonu. Zbog čega, pojasnio je u razgovoru za Slobodnu Dalmaciju.

'Nije kulturan'

"Svima na klupi sam dao ruku osim njemu jer nije kulturan i ne zna se ponašati kako dolikuje treneru koji sjedi na Hajdukovoj klupi. A prije utakmice pružio sam mu ruku bez obzira što on u Splitu prema meni nije učinio isto", kazao je Bjelica, koji je, inače, bio na udaru Torcide.

"Bjelica Srbine, čakija ti ne gine'', skandirala je Torcida.

Kako piše Dalmatinski portal, nije prešutio uvrede koje mu je uputila Torcida.

"Jeste li čuli? Hoćete li ovo notirati?'' derao se prema splitskim novinarima. Potom je dodao: