NEMA KRAJA CRNOM NIZU: / Hrvatski stručnjak još jednom poražen, sada mu je presudio autogol

Nogometaši Rome nastavili su lov na vodeći Juventus, u nedjelju su u 19. kolu talijanskog prvenstva kao gosti svladali Genou s 1-0.

8.1.2017.
17:44
AFP, GIUSEPPE CACACE

Trenutak odluke dogodio se u 36. minuti kada je Armando Izzo zabio u vlastitu mrežu. Momčad Genoe, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, upisala je tako treći uzastopni poraz i trenutno je na 12. mjestu. Jurić je ove sezone srušio Milan i Juventus, ali trećeg velikana nije uspio.

BRILJANTAN DAN IVANA PERIŠIĆA: /

Vatreni s dva gola kreirao veliki preokret i donio pobjedu Interu!

Immobile spasio Lazio

Roma je, s druge strane, ubilježila petu pobjedu u posljednjih šest ligaških utakmica i sada ima samo bod manje od vodećeg Juventusa. No, svakako treba napomenuti i da ima dvije odigrane utakmice više, a Stara dama će jednu nadoknaditi večeras kada dočekuje Bolognu.

I drugi rimski klub je u nedjelju došao do minimalne pobjede. Lazio je na Olimpicu nadigrao Crotone s 1-0, a jedini je strijelac bio Ciro Immobile u 90. minuti.