POBJEDA NIJE DOVOLJNA / Nećete vjerovati što je Zekić napravio svojim nogometašima kada su se vratili iz Splita u Osijek

Zekić je odlučio svojim igračima nakon velike povratničke pobjede pokazati da s njim stvarno nema šale

23.10.2023.
8:31
Luka Stanzl/PIXSELL

U derbi utakmici, ujedno i posljednjoj 12. kola HNL-a, nogometaši Osijeka osvojili su sva tri boda na Poljudu gdje su pobijedili Hajduk 2-0 (0-0).

SITUACIJA IZ PRVOG POLUVREMENA /

Osijek je teško oštećen na Poljudu: 'VAR soba je tu mogla napraviti nešto, no ostala je tiha'

Osječani su oba pogotka postigli u nastavku ogleda, a povratnik na trenersko mjesto tog prvoligaša Zoran Zekić tako je u prvenstvenoj premijeri ostvario veliki rezultat. Petar Brlek je bio strijelac u 46. minuti, dok je Nail Omerović u 74., uz pomoć domaćeg vratara Lučića, postavio konačnih 2-0.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Hajduk je ostao na drugom mjestu s dva boda manje od vodeće Rijeke. Osijek je također ostao na svojoj poziciji, na petom mjestu. Ima bod manje od Dinama i Gorice te tri manje od Splićana.

Trening u 5 ujutro

Iako je njegova momčad bila i više nego bolji suparnik (Hajduk nije uputio ni udarac u okvir gola), Zekić je odlučio svojim igračima nakon velike povratničke pobjede pokazati da s njim stvarno nema šale.

Tako je, prenosi sib.net, odlučio odmah po povratku u Osijek iz Splita u pet ujutro sa svojim nogometašima odraditi trening.

Podsjetimo, Zekić se vratio u HNL nakon što je od od lipnja trenirao albanski Partizani, a mi ćemo slobodno reći da nam je drago što se vratio jer nam je ovakva energija trebala u HNL-u.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.