NEBESKI SKOK ISKUPLJENJA DOMAGOJA VIDE: / Pogledajte kako je Hrvat bacio u trans navijače u derbiju protiv Fenerbahčea

Hrvatski nogometaš upisao se u strijelce u velikom derbiju turskog prvenstva

25.2.2018.
18:19
Screenshot Twitter

Domagoj Vida zasigurno se barem djelomično iskupio za pogrešku i isključenje protiv mihenskog Bayerna u osmini finala Lige prvaka. Hrvatski reprezentativni stoper zabio je izjednačujući pogodak za Bešiktaš u derbiju turskog prvenstva protiv Fenerbahčea.

SLOMLJENI VIDA ZAPLAKAO NAKON ISKLJUČENJA: Proglašen tragičarem, turski komentator ga je brutalno uvrijedio

Sjajno je poletio zrakom i iskoristio asistenciju Gonula u 49. minuti. Zamijenio ga je trener u 63. minuti umjesto napadača Alvara Negreda. Vidin zgoditak možete vidjeti i OVDJE.

Prvi gol na utakmici za goste zabio je Fernandao u osmoj minuti. Nakon Vide, još je Quaresma zabio dva gola i postavio konačnih 3:1 za Bešiktaš.

Branitelj naslova Besiktas ovom se pobjedom bodovno izjednačio s Fenerbahceom, oba sastava imaju po 44 boda, tri manje od vodećeg Galatasaraya, a dva manje uz utakmicu više od drugog Istanbul BB-a koji će svoju susret 23. kola igrati u ponedjeljak kada će ugostiti Genclerbirligi.