NAVIJAČI REDSA NAKLONILI SE LOVRENU NAKON SJAJNE UTAKMICE: / Proglasili ga boljim i od najskupljih braniča u povijesti

Komentari nakon njegovog nastupa, iako je utakmica bila tijesna, bili su vrlo pozitivni

7.10.2019.
10:29

Pogotkom Milnera iz penala u 95. minuti Liverpool je na Anfieldu slavio protiv Leicestera s 2:1 i ostao maksimalan i nakon osam kola.

Europski prvak je poveo golom Manea u 41. minuti, no Madisson je u 80. poravnao za Lisice. I kada se činilo da će se prekinuti čudesan niz Redsa, u petoj minuti sudačke nadoknade u kaznenom prostoru Leicestera srušen je Mane, a James Milner iz penala donosi osmu prvenstvenu pobjedu.

NEŠTO SE ČUDNO DOGAĐA U LIVERPOOLU, A LOVREN BI TO MOGAO ISKORISTITI: /

Šanse su male, ali Vatreni može profitirati

Dejan Lovren je odigrao cijelu utakmicu za domaćine. Bio je to Lovrenov prvi nastup u Premier ligi nakon točno pet mjeseci i jednog dana. Klopp je odlučio malo "prodrmati" obranu i postaviti ga uz Virgila Van Dijka, a Dalićev prvotimac pokazao je da se na njega može još uvijek računati Liverpool iako je u jednom trenu izgledalo kao da su ga se Redsi odrekli.

I nije razočarao, čak je i oduševio. Komentari nakon njegovog nastupa, iako je utakmica bila tijesna, bili su vrlo pozitivni. Neki čak smatraju da je bolji i od najskupljih stopera u povijesti - Virgila van Dijka i Harryja Maguirea