SMIJURIJA / Bijesni navijači Manchester Uniteda napustili stadion pa trčali nazad

U trenucima kada je Coventry zabio za, činilo se, potpuni preokret puno razočaranih i ljutitih navijača Uniteda napustilo je stadion jer su vjerovali da je sve gotovo i da su ispali

22.4.2024.
10:44

Manchester Unitedizborio je finale engleskog FA Kupanakon boljeg izvođenja jedanaesteraca protiv drugoligaša Coventryja. Nakon 90 minuta bilo je 3-3, a iako je Casemiro promašio prvi jedanaesterac, United je ipak na kraju uspio proći dalje.

UMALO ČUDO NA WEMBLEYJU /

Man United u FA Kupu imao 3-0 protiv drugoligaša pa tek nakon drame raspucavanja prošao u finale

Imao je United sve u svojim rukama nakon golova McTominayja u 23., Maguirea u prvoj minuti sučeve nadoknade prvog poluvremena te Fernandesa u 58. minuti. Vodili su 'crveni vragovi' 3-0, a onda je na scenu stupio Aaron Wan-Bissaka koji je kao lijevi bek napravio tri nes(p)retne reakcije u obrani i Coventry je stigao do izjednačenja i produžetaka na Wembleyju. Coventry je uspio i zabiti kad je istekla 120. minuta za potpuni preokret, no nakon VAR provjere označeno je zaleđe i gol koji je zabio Danac Victor Torp je poništen. Ubrzo je sviran kraj pa je krenulo raspucavanje s bijele točke.

U trenucima kada je Coventry zabio za, činilo se, potpuni preokret puno razočaranih i ljutitih navijača Uniteda napustilo je stadion jer su vjerovali da je sve gotovo i da su ispali. No, vrlo brzo VAR je poništio gol i navijači su potrčali nazad na tribine kada su to doznali.

Tim navijačima sada se smije cijeli svijet, a komične scene ispred Wembleyja snimila je i kamera.