Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NAVIJAČI LUDUJU ZA KRANJČAROM: /

Nikina majstorija proglašena najljepšim pogotkom u rujnu!

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar vrlo je brzo postao miljenik navijača Glasgow Rangersa, osmog kluba u svojoj karijeri.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Njegov gol u prijateljskoj utakmici protiv Linfielda navijači Rangersa su proglasili najljepšim pogotkom mjeseca rujna. Rangers je slavio s uvjerljivih 7-0, a utakmicu je obilježila upravo Kranjčarova majstorija.

Kandidirao se i za listopad

Primio je 32-godišnji veznjak loptu na 35 metara, lijepom se fintom riješio jednog čuvara, opalio s 25 metara i pogodio same rašlje. Golman Linfielda Roy Carroll, koji je nekad čuvao i vrata Manchester Uniteda, bio je posve nemoćan. Kranjčarov gol je dobio čak 43 posto glasova navijača.

Treba dodati kako je naš nogometaš već prvog dana listopada istaknuo kandidaturu i za najljepši pogodak aktualnog mjeseca. U ligaškoj pobjedi protiv Partick Thistlea (2-0) ispremiješao je obranu suparnika i zakucao loptu pod gredu, zaradivši ovacije navijača.

 

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike