DERBI ZAVRŠIO BEZ POBJEDNIKA / Nastala velika gužva na vrhu Premierlige: Crveni vragovi zaustavili Chelsea, Man. City siguran protiv West Hama

28.11.2021.
19:23

Manchester United odigrao je 1:1 na gostovanju kod vodeće momčadi Premierlige, londonskog Chelseaja.

MANCHESTER CITY VIŠE NIJE DRUGI /

Liverpool pregazio Southampton i došao na samo bod zaostatka za Chelseajem, Arsenal bez problema 'riješio' najbogatiji klub na svijetu

Gosti su poveli golom Jadona Sancha u 50. minuti, a pogotku je prethodilavelika pogreška igrača Chelseaja Jorginha,  koji je nakon kornera svoje momčadi ostao zadnji igrač u obrani.

Chelsea je izjednačio u 69. minuti iz penala. Siguran realizator najstrože kazne bio je Jorginho.

U ranije odigranoj utakmici Manchester City je pobijedio na gostovanju West Ham 2:1 i približio se prvoplasiranom Chelseaju na samo bod zaostatka.

Ronaldo počeo na klupi

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Chelseaja, a Nikola Vlašić gledao je poraz svojeg West Hama s klupe za pričuve.

Chelsea i dalje vodi u Premier ligi s 30 bodova, bodom više od Manchester Cityja, dok je United, kojeg je prvi put u Premier ligi predvodio privremeni trener Michael Carrick, na osmom mjestu s 18 bodova. Inače, Ronaldo nije započeo dvoboj, već je ušao u 63. minuti.