Napravio 'Dinu Drpića' pred cijelim stadionom!

27.7.2011.
8:56

Ivica Olić nažalost nije sudjelovao u pobjedi nad Milanom, kojeg su njegovi suigrači svladali 6:4 tek nakon izvođenja jedanaesteraca te je cijelu utakmicu odgledao s klupe.

A njega i sve navijače Bayerna je već u drugoj minuti utakmice šokirao Zlatan Ibrahimović koji je pobjegao domaćoj obrani i zatresao mrežu Manuela Neuera.

Pet minuta kasnije gledatelje je nasmijala scena kada je Alessandro Nesta, nakon što je ostao bez lopte, rukama pokušao zaustaviti Marija Gomeza te mu stvorio malu neugodnost - rukama mu je potegnuo donji dio dresa i otkrio golu stražnjicu.

Na 1:1 izjednačio je Toni Kroos u 34. minuti i to lijepim udarcem s vrha šesnaesterca, koji je prošao kroz obranu Milana.

Do kraja utakmice se nije mijenjao rezultat pa je pobjednik odlučen izvođenjem udaraca s bijele točke u čemu su uspješniji bili domaći nogometaši.

Bayern će se za naslov 'potući' s Barcelonom, koja je prošla Internacional također nakon jedanaesteraca.