VAŽNA TRI BODA / Napoli gazi prema naslovu prvaka Italije koji čekaju 33 godine: Pomeli su Speziju s tri gola razlike

Nakon 21 odigrane utakmice momčad iz Napulja ima 56 bodova

5.2.2023.
14:48

Nogometaši Napolija došli su do pete uzastopne prvenstvene pobjede slavljem od 3-0 (0-0) na nedjeljnom gostovanju u La Speziji, kojom su stvorili zalihu od 16 bodova ispred najbližih pratitelja na ljestvici.

ČUDO OD DJETETA /

Pogledajte što Dinamov Brazilac radi protivnicima: Mnogi tvrde da će postati najskuplji igrač Dinama ikad

Sva tri pogotka vodeća momčad Serie A postigla je u drugom poluvremenu. Vodstvo momčadi Luciana Spalettija donio je Gruzijac Kvartaškelia u 47. minuti iz kaznenog udarca dosuđenog zbog neopreznog igranja rukom Recce u šesnaestercu.

Preostala dva pogotka postigao je Nigerijac Victor Osimhen u 69. i 73. minuti, kad je Napoli iskoristio pogreške domaće obrane.

18 bodova više od Intera

Nakon 21 odigrane utakmice momčad iz Napulja ima 56 bodova, čak 18 više od drugoplasiranog milanskog Intera i trećeplasirane Rome.

Spezia je sa 18 bodova na 17. poziciji, pet bodova iznad zone ispadanja.