NAPOKON IMAJU RAZLOGA ZA SLAVLJE: / Pogledajte Lovrenovu gredu u pobjedi Liverpoola i kako je Bilić došao do tri boda

8.4.2017.
18:33

Drugoplasirani Tottenham primakao se Chelseaju na četiri boda zaostatka nakon što je u 32. kolu Premier lige uvjerljivo dobio Watford sa 4-0. Dva gola zabio je Korejac Son Heung-Min (44, 55), a po jednog su dodali Dele Alli (33) i Eric Dier (39). No, Chelsea večeras gostuje kod Bournemoutha, koji je neugodan protivnik na svom travnjaku.

Pobjede su upisali i Manchester City te Liverpool. Manchester City je slavio protiv Hulla sa 3-1, dok je Liverpool do pobjede 2-1 protiv Stokea došao preokretom u drugom poluvremenu. Domaćini su poveli u 44. minuti pogotkom Jonathana Waltersa, a pobjedu "redsima" donijeli su Philippe Coutinho (70) i Roberto Firmino (72).

Hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za Liverpool, a u 60. minuti je pogodio gredu.

Rezultati:

Stoke City - Liverpool 1-2 Middlesbrough - Burnley 0-0 Manchester City - Hull City 3-1 West Ham - Swansea City 1-0 West Bromwich Albion - Southampton 0-1 Tottenham - Watford 4-0