NAPET TRENUTAK KOJI MNOGI NISU VIDJELI: / Modrića na kraju utakmice zamalo zaskočili, zaštitari spriječili incident

Jedan se navijač nije baš dobro proveo kada je pokušao na kraju utakmice upasti na teren

10.9.2019.
8:12
Luka Stanzl/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija iznenadila je sve odigravši tek 1:1 s Azerbajdžanom u petom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine, čime si je ujedno i zakomplicirala skupinu. Pogodak za Hrvatsku postigao je kapetan Luka Modrić u 11. minuti iz penala, a kasnije je poravnao i malo zakomplicirao svoju skupinu. Hrvatska je povela golom Luke Modrića iz kaznenog udarca u 11. minuti, a izjednačio je Tamkin Kalilzade u 72. minuti.

Na stadionu u Bakuu skupilo se čak 500 hrvatskih navijača koji su vrlo glasno bodrili svoju ekipu i nadglasali domaću publiku. Međutim, azerbajdžanski su navijači bili pomalo ekscentrični. Osim što su na teren bacali boce, pojedinci su se odlučili i na izlet na travnjak.

Jedan se navijač nije baš dobro proveo kada je pokušao na kraju utakmice upasti na teren i slikati se s Modrićem. Zaštitari nisu smjeli riskirati i pustiti čovjeka da priđe Modriću, jer tko zna što je naumio, pa su ga brzinski svladali i uklonili s terena.

U prijenosu utakmice nisu bile prikazane niti boce koje su završile na terenu, ali fotograf Pixsella ih je uhvatio.