IZNENAĐENJE U SPLITU / Nakon poraza igrači Hajduka otišli su pred Torcidu: Navijači su prvotno šutjeli, a onda su im poslali jasnu poruku

Jedini pogodak postigao je Mateo Lisica u 101. minuti kada je lijepim golom okrunio kontranapad svoje momčadi.

2.9.2023.
23:35
Ivana Ivanovic/PIXSELL

U sedmom kolu HNL-a zaustavljen je pobjednički niz Hajduka, Istra 1961 je pogotkom u 101. minuti pobijedila splitsku momčad s 1-0 (0-0).

INFARKTNA ZAVRŠNICA /

Hajduk ipak nije uspio ispisati povijest: Istra šokirala Poljud u 101. minuti, Lisica srušio Splićane

Prije ovog susreta Hajduk je imao pet pobjeda u nizu, dok je Istra 1961 u Split došla bez ovosezonske pobjede. Imala je četiri remija i dva poraza. No, oba su niza ove subote prekinuta.

Nakon poraza igrači Bijeli otišli su pred Torcidu pozdraviti navijače. Ta tribina je u tom trenutku šutjela, dok je dio stadiona pljeskao, a dio zviždao, a onda se zaorilo: 'Hoćemo titulu'.

Sjajne borbe s FNC-a 12 iz pulske Arene ekskluzivno možete pogledati na streaming platformi Voyo.