ŠTO REĆI NA OVO? / Nadrealne scene na Otoku: Pogledajte što su navijači Celtica napravili kada je Modrić izlazio iz igre

Modrić je odigrao sjajnu utakmicu i zabio drugi gol za Real u utakmici s Celticom

7.9.2022.
8:03

Celtic je u utorak pred svojim navijačima dugo odolijevao aktualnom pobjedniku Lige prvaka, madridskom Realu, ali u konačnici izgubio 0:3.

BAŠ U NJEGOVOM STILU /

Pogledajte majstorski gol Luke Modrića, zabio je na kultnom stadionu u maniri najvećih golgetera

U prvih 45 minuta nije bilo golova, ali je vrlo brzo u nastavku Real riješio susret i slavio 3-0. U 56. minuti domaćina je načeo Vinicius Junior, dok je u 60. za 2-0 pogodio hrvatski nogometaš Luka Modrić. Prevario je dvojicu suparničkih igrača i potom, u svom stilu, vanjskim dijelom kopačke, s četiri-pet metara, pogodio mrežu Celtica.

Konačan rezultat u 77. minuti je postavio Eden Hazard, a samo nekoliko trenutaka nakon toga zamijenjen je Modrić uz ovacije cijelog stadiona.

Kada su navijači na Celtic parku vidjeli da Luka izlazi iz igre, cijeli stadion, 60 tisuća ljudi, je ustao i uz pljesak i skandiranje ispratio Modrića.

OVDJE možete vidjeti kako je to izgledalo.