NA PRAVOM MJESTU U PRAVO VRIJEME S PRAVIM POTEZOM: / Bonaventura pospremio ono što Kalinić nije mogao

Nogometaši Milana otvorili su nedjeljni dio programa 15.

3.12.2017.
13:39

Na poluvremenu utakmice rezultat je bio 1-0, a najzaslužniji je za to bio Giacomo Bonaventura koji je pravovremenom reakcijom udarcem glavom pospremio loptu iza leđa sada već sedamnaesti put matiranog Alberta Brignolija. Ukupno je Benevento na već 35 primljenih golova.

Koji sekundu, baš kao i u dvanaestoj minuti kada je bio u situaciji jedan-na-jedan s golmanom, ranije svoje je ime među strijelce mogao upisati Nikola Kalinić kojega je upravo strijelac Bonaventura dodavanjem tražio ispred gola. Ono što nije mogao napadač hrvatske nogometne reprezentacije, uspio je potom povremeni veznjak talijanske izabrane vrste.