FRAPANTNI NAPADAČ / Gleda li Zlatko Dalić ovo? Novi Vatreni za tri minute u igri zabio dva pogotka

Benfica ima sedam bodova prednosti pred Portom i već večeras može potvrditi naslov prvaka ako Porto izgubi

14.5.2023.
12:10

Benfica je jučer na domaćem travnjaku svladala Portimonense i tako stigla do koraka od naslova portugalske lige.

POZNATI SVI POLUFINALISTI /

Musa zabio, Brozovićev Inter u golijadi zakazao gradski derbi u polufinalu: City preko Bayerna do Reala

Visokih 5:0 bilo je i više nego dovoljno protiv 14. momčadi na tablici, a Petar Musa dobio je priliku u 86. minuti.

Novi član Vatrenih koji je prvi put pozvan na okupljanje u ožujku, sjajno je iskoristio svaku minutu provedenu u igri.

U 87. je već zabio prvi pogodak, a u 89. je potvrdio "petardu". Golove možete pogledati ovdje.