DAN ZA ZABORAV / Modrićev suigrač u jednoj utakmici promašio penal i ozlijedio se, a kada se vratio kući dočekao ga je novi šok

Ovo je drugi put da su Benzemu opljačkali za vrijeme utakmice Real Madrida

24.1.2022.
11:56

U susretu 22. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na Santiago Bernabeu odigrao 2-2 protiv Elchea, nakon što su gosti do same završnice susreta vodili s 2-0.

REAL SE U 92. SPASIO ŠOKANTNOG PORAZA /

Luka Modrić zabio i pokrenuo povratak Madriđana na Santiago Bernabeu

I drugi put u posljednja tri dana Elche je namučio "Kraljevski klub". Real i Elche su u četvrtak igrali u Kupu, a "Los Blancosi" su tada slavili s 2-1 tek nakon produžetka.

Ovoga puta Elche je bio bliže pobjedi, a "Kraljevski klub" je iščupao bod u sudačkoj nadoknadi.

Luka pokrenuo povratak

Bio je odličan susret u kojem Real Madrid pri rezultatu 0-0 nije realizirao kazneni udarac, gosti su potom imali 2-0, no Real je u posljednjih 10 minuta uspio izjednačiti, a Realov povratak je krenuo golom hrvatskog reprezentativca Luke Modrića.

"Kraljevski klub" je imao sjajnu priliku za vodstvo u 33. minuti, no Karim Benzem nije realizirao jedanaesterac, točnije prebacio je vrata. Bio je to njegov prvi promašeni jedanaesterac u Primeri nakon što je prvih 13 zabio.

Da bi utakmica bila još gora za francuskog napadača, on je morao zbog ozljede u 58. minuti napustiti igru.

Prazna kuća

A kada se vratio kući sa stadiona dočekao ga je novi šok - provalnici su mu opljačkali kuću.

Prema pisanju španjolskih medija njegova je kuća u to vrijeme bila prazna i lopovi su upali kroz vrt. U ovom trenutku nije poznato što su sve ukrali.

Ovo je drugi put da je Benzema opljačkan tijekom utakmice. Prvi put se ista stvar dogodila 2019. godine dok je Real igrao veliki derbi, 'El Clasico', protiv Barcelone.

[PROMO] Zavrti kolo besplatnih vrtnji na Arena casinu i preuzmi svoj poklon!