NOVI PROBLEM / Modrićev 'sin' otkrio što se događa s našim maestrom: 'Luka je sada malo tužan, pokušavam mu pružiti svu potrebnu podršku'

Luka Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, nije igrao za Real protiv Napolija zbog lakše ozljede, a nakon utakmice o njemu je govorio jedan od junaka Realove pobjede - Rodygo

30.11.2023.
8:56

Real Madrid je u srijedu 5. kolu Lige prvaka na svom terenu u spektakularnoj utakmici pobijedio Napoli 4:2.

NEVJEROJATNI FOX UTRPAO 40 /

Clippersi osvojili glavni grad Kalifornije, Zubac blizu 'double-doublea, a Harden je, ne bi vjerovali - igrao obranu

Napoli je na Santiago Bernabeu poveo 1-0 golom Simeonea u devetoj minuti, ali je Real izjednačio čim je krenuo s centra. Loptu je u gostujuće rašlje zakucao Rodrygo, dok je u 22. minuti već bilo 2-1 za Real nakon pogotka Judea Bellinghama.

Odmah na startu drugog dijela Zambo-Anguissa je vratio Napoli u igru te izjednačio na 2-2, ali gosti do kraja nisu izdržali. Mladi, 19-godišnji Nicolas Paz je u 84. minuti opalio s 25 metara i uz pomoć vratara Napolija Mereta zabio za 3-2. U nadoknadi je Joselu postavio konačnih 4-2 za Madriđane.

Luka Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, nije igrao za Real zbog lakše ozljede, a nakon utakmice o njemu je govorio jedan od junaka Realove pobjede - Rodygo.

"Modrić mi puno pomaže, uvijek je tu za mene, kako bi me podržao. Sada je on taj koji je malo tužan jer ne može igrati pa mu pokušavam pružiti svu potrebnu podršku", poručio je.

Podsjetimo, Rodrygo i Modrić su dobri prijatelji, često se šale, pa su tako došli do nadimka 'otac i sin' zbog velike razlike u godinama kod nogometaša Reala i činjenice da je njegov pravi otac samo godinu dana stariji od našeg Luke.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.