MODRIĆ SAVRŠENOM ASISTENCIJOM ZAČEPIO USTA KRITIČARIMA: / Real izgubio na penale, Zidane povukao neočekivan potez

Španjolski velikan još jednom u predszoni nije uspio doći do pobjede

12.8.2019.
8:35

U iznimno uzbudljivoj utakmici prepunoj prilika Roma je na svom stadionu bila bolja od Real Madrida nakon izvođenja jedanaesteraca. Regularni dio utakmice završio je 2-2. Zanimljivo, Zinedine Zidane za ovu je priliku vratio GarethaBalea u momčad, a Velšanin je bio ponajbolji igrač na terenu.

Asistencija i gol

Hrvatski reprezentativac LukaModrić proveo je cijelu utakmicu na terenu, a iskazao se već u 16. minuti. Primio je loptu na više od 30 metara od gola i savršenim dodavanjem pronašao Marcela na lijevoj strani (VIDEO). Brazilac je utrčao u 16-erca i matirao Lopeza.

Roma je uzvratila preko Perottija u 34. minuti da bi Madriđani vratili prednost u 39. golom Casemira. U idućem napadu Džeko je donio novo izjednačenje i konačan rezultat.

Nakon toga pristupilo se penalima. Modrić je zabio u četvrtoj seriji, a Marcelo nije uspio zabiti poslije njega te je Roma došla do pobjede.