LUKA MODRIĆ ODIGRAO JEDNU OD NAJBOLJIH UTAKMICA SEZONE U DRESU REALA: / Ušao u igru i napravio šou

Luka Modrić odigrao je jednu od najboljih utakmica ove sezone za svoj Real Madrid

30.10.2019.
23:09

Najbolji hrvatski nogometaš Luka Modrić odigrao je jednu od najboljih utakmica ove sezone za svoj Real Madrid. Kapetan Vatrenih je u 62. minuti susreta 11. kola Primere protiv Leganesa (5:0 za Kraljeve) na Santiago Bernabeu ušao u igru umjesto Kroosa i sudjelovao kod dva gola. Prvo je izborio penal koji je iskoristio Benzema za 4:0 u 69. minuti, da bi nakon toga kreirao priliku Danielu Carvajalu, koji je poslao prelijep centaršut u šesnaesterac, gdje je Luka Jović u 91. minuti glavom poslao loptu u lijevu stranu gola pokraj golmana za 5:0. Bio je to njegov prvijenac u dresu Los Blancosa...

MODRIĆ OTKRIO KOJI JE GOL PROMIJENIO EUROPSKI NOGOMET: /

Nakon toga više ništa nije bilo isto

Inače, golove za Real zabili su još Rodrygo (7), Kroos (8) i Ramos (24-11m).

Valencia i Sevilla remizirali na Mestalli

U zanimljivoj utakmici na kultnoj Mestalli nogometaši Valencije i Seville remizirali su 1:1. Lucas Ocampos doveo je goste u vodstvo u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, a izjednačio je Sobrino u 81. minuti.

Barcelona pobijedila Valladolid, Rakitić upisao asistenciju za gol

Barcelona je u utorak na Camp Nou pobijedila Valladolid s 5:1, a Ivan Rakitić je upisao asistenciju za gol.

Rakitić je ušao u 60. minuti, a 15 minuta kasnije je bio dodavač Messiju za 4-1. Messi je zabio i u 34. minuti, a strijelci su za Barcu bili Lenglet (3), Vidal (30) i Suarez (77). Za goste je zabio Kiko Olivas (15).

Na ljestvici vodi Barcelona sa 22 boda, Real Madrid ima bod manje, a zatim slijede Atletico Madrid, Granada i Sevilla sa po 20 bodova.

REZULTATI 11. KOLA: Real Madrid - Leganes 5:0 (Rodrygo 7., Kroos 8., Ramos 24.-11m, Benezema 69., Jović 90.+1). Real Sociedad - Levante 1:2 (Jose 47. / Bardhi 25., Mayoral 40.) Valencia - Sevilla 1:1 (Sobrino 81. / Ocampos 45.+3) Athletic Bilbao - Espanyol 3:0 (Munain 4., 17., Gomez 79.) Real Betis - Celta Vigo 2:1 (Emerson 8., Fekir 90. / Aspas 70.-11m)

U utorak: Barcelona - Real Valladolid 5:1 (Lenglet 3., Vidal 30., Messi 34., 75, Suarez 77. / Olivas 15.) Alaves - Atletico Madrid 1:1 (Perez 83. / Morata 70.)

U četvrtak: Eibar - Villarreal Mallorca - Osasuna Getafe - Granada