MODRIĆ I EKIPA ZA MILIMETAR IZBJEGLI NOVU KATASTROFU: / Real gubio do samog kraja utakmice, a onda se nekim čudom iščupao

Iako su igrači Zinédinea Zidana dominirali u prvom poluvremenu, Real Sociedad je poveo u 55. minuti

1.3.2021.
23:46

Real Madrid je uspio iščupati bod u zadnjem susretu 25.kola španjolskog prvenstva protiv Real Sociedada s kojim je u ponedjeljak kod kuće odigrao 1-1.

Iako su igrači Zinédinea Zidana dominirali u prvom poluvremenu, Real Sociedad je poveo u 55. minuti pogotkom Cristiana Portua. Izjednačenje i bod Kraljevskom klubu donio je u 89. minuti Vinicius. Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je do 76. minute.

Zahvaljući tom bodu Real Madrid se izjednačio s Barcelonom na drugom mjestu (53 bodova) i ima pet bodova manje od vodećeg Atlética (58) s kojim igra u nedjelju.