PREJAKO / Modrić i društvo ostavili Messija u nevjerici, čuveni napadač otkrio što mu je Leo napisao nakon preokreta Reala

Real je u osmini finala izbacio upravo Messijev PSG

5.5.2022.
8:37

U finalu nogometne Lige prvaka 28. svibnja na stadionu Stade de France igrat će Real Madrid i Liverpool. Liverpool je u utorak preskočio Villarreal, a u srijedu mu se pridružio i Real Madrid koji je na Santiago Bernabeu nakon produžetaka s 3-1 pobijedio Manchester City nadoknadivši poraz 3-4 iz prve utakmice.

JEZIVA PRIČA /

Postali su 'kraljevski žohari'. Kako su Modrić i njegov Real Madrid uz lošu igru i ostarjeli kadar preživjeli tako dugo na najvišoj razini?

City je poveo u 73. minuti golom Riyada Mahreza, no Real je u sudačkoj nadoknadi golovima Rodryga (90, 91+2) okrenuo rezultat i izborio produžetak. Karim Benzema je iz kaznenog udarca u 95. minuti postavio konačnih 3-1. Luka Modrić je za "Kraljevski klub" igrao do 75. minute.

Ovakav rasplet iznenadio je i Lionela Messija, koji se javio Sergiju Agueru dok je komentirao susret za potrebe ESPN-a.

"Prestani se šaliti, ovo ne može biti istina", pročitao je Messijevu poruku.

Bit će ovo rekordno 17. finale Kraljevskog kluba koji je rekorder i po broju osvojenih europskih naslova, čak 13. Liverpool će s druge strane igrati deseto finale, a do sada je momčad s Anfielda slavila šest, a izgubila tri puta. Kraljevski klub nikada nije prošao u finale kada je izgubio u prvom polufinalnom susretu, bilo vani ili kod kuće.

Mbappe, Messi, Neymar

Osam puta je bio neuspješan, sve do večeras kada je u svom 31. polufinalu Kupa/Lige prvaka velikim preokretom stigao do slavlja. Za City je ovo bilo je ovo tek treće polufinale u povijesti i drugi poraz. U premijernom polufinalu su 2016. ispali upravo od Real Madrida, dok su lani preskočili PSG, ali su u finalu izgubili od Chelsea.