DOKTOR IGRE / Srušio rekord El Clasica, a onda asistirao Bellinghamu za pobjedu: Pogledajte Modrićevu majstoriju

U igru je ušao u drugom poluvremenu, a igra gostiju odmah je živnula

28.10.2023.
18:30

Iako su nogometaši Barcelone bili bolji većim dijelom susreta te vodili 1-0 do 68. minute, najveći derbi španjolske La Lige, odigran na Camp Nou, dobio je madridski Real s 2-1.

EL CLASICO /

Barcelona je sve prokockala! Dominirala čitav susret, a onda je čudesni Englez na Modrićevu asistenciju donio pobjedu Realu

Apsolutni junak susreta 11. kola bio je engleski reprezentativac Jude Bellingham koji je zabio dva gola za veliki preokret Reala. Nakon gola Gundogana u šestoj minuti uslijedili su golovi Bellinghama u 68. i 92. minuti. Kod drugog pogotka asistent je bio Luka Modrić.

OVDJE pogledajte asistenciju Modrića koji je ulaskom u igru u 63. minuti postao najstariji igrač u povijesti koji je nastupio u El Clasicu.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Ovom pobjedom Madriđani su preuzeli vodstvo na ljestvici. Isti broj bodova ima Girona, ali i slabiju gol-razliku, a Katalonci su zbog poraza ostali na trećem mjestu sa četiri boda manje od Reala i Girone.