MOĆNO: / Igor Tudor poslao ozbiljnu poruku Lokomotivi

PAOK našeg Igora Tudora u prijateljskoj je utakmici razmontirao ukrajinski Dnjipro s 4:1 i tako poslao ozbiljnu poruku Lokomotivi, s kojom igraju u drugom pretkolu Europske lige

11.7.2015.
14:11
Ivo Čagalj / PIXSELL

Ovo je bila generalna proba uoči nastavka uzbuđenja u Europskoj ligi. Igor Tudor na raspolaganju ima igrače koji vrijede igranja u Europskoj ligi, te su tako Lokosi dobili najtežeg mogućeg suparnika. Zanimljivo, ali Tudor nikada nije izgubio od Lokosa dok je vodio Hajduk.

Kalinić strijelac

Grci su još na poluvremenu vodili 1:0, a onda su do 88. minute zabili još tri gola, tako da je utakmica prošla u potpunoj dominaciji grčkog sastava. Vrijedi istaknuti kako je jedini pogodak u redovima poraženih djelo Nikole Kalinića u 89. minuti.

Kako bilo, poruka iz PAOK-a je poslana, snažno je pobijeđen finalist prošlosezonske Europske lige, pa makar se i radilo o prijateljskom susretu.