MILAN NAKON PREOKRETA DOŠAO DO POBJEDE I ČETVRTOG MJESTA: / Kessie pogotkom s bijele točke osigurao tri boda

Rossoneri su izašli kao pobjednici iz dvoboja talijanskih velikana

2.12.2018.
15:08

Nogometaši Milana pobijedili su na San Siru Parmu sa 2-1 (0-0) u prvom dvoboju nedjeljnog programa talijanske Serie A, a sva tri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. Inglese je goste doveo u vodstvo u 50. minuti.

Preokretom do pobjede

Izjednačio je Cutrone u 55. minuti, a konačnih 2-1 postavio je Kessie u 71. minuti, realiziravši kazneni udarac koji je sudac Calvarese dosudio nakon pregledavanja snimke na kojoj je vidio igranje rukom u kaznenom prostoru Parme. Kapetan mlade reprezentacije Hrvatske Alen Halilović ostao je na klupi Milana.

Milan se pobjedom privremeno probio na četvrto mjesto sa 25 bodova, a Parma je ostala na šestom mjestu sa 20 bodova. Pet od preostalih šest utakmica 14. kola bit će odigrano u nedjelju, a sastaju se: Frosinone - cagliari, Sassuolo - Udinese, Torino - Genoa (sve od 15.00 sati), Chievo - Lazio (18.00), Roma - Inter (20.30).