KOMPLETIRANO PRVO KOLO / Milan lagano slavio protiv Bologne, Moro dobio tek 45 minuta: Bez pobjede ostali i Vlašić i Jurić

Preostalim dvjema utakmicama kompletirano je 1. kolo nove sezone talijanskog prvenstva

21.8.2023.
23:00

U posljednjoj utakmici 1. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je kao gost svladao Bolognu sa 2-0 (2-0). Milanski je sastav vrlo brzo stigao do velike prednosti golovima Girouda (11) i Pulišića (21).

POSUO SE PEPELOM /

Trener Seville izvadio Rakitića već na poluvremenu pa pravdao odluku: 'Ja sam pogriješio...'

Hrvatski veznjak Nikola Moro odigrao je prvo poluvrijeme za Bolognu.

Ranije u ponedjeljak je Nikola Vlašić igrao do 68. minute za Torino, kojega vodi Ivan Jurić, u 0-0 domaćem remiju protiv povratnika u društvo najboljih Cagliarija. Marko Rog zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Cagliarija.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.