POSUO SE PEPELOM / Trener Seville izvadio Rakitića već na poluvremenu pa pravdao odluku: 'Ja sam pogriješio...'

Nakon što su odigrali sjajnu utakmicu u europskom Superkupu protiv Manchester Citya, nisu to mogli ponoviti

21.8.2023.
22:42

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je prvo poluvrijeme za Sevillu u 3-4 (2-2) porazu na gostovanju kod Alavesa u susretu 2. kola španjolskog prvenstva. Strijelci za domaće bili su Rioja (7), Duarte (44) i Kike Garcia (54, 59), a za goste Abqar (16-ag), Lamela (41) i Rafa Mir (90+7).

OSTAO VJERAN KLUBU /

Jakirović otišao iz Rijeke u Dinamo i sa sobom poveo stručni stožer, međutim jedan čovjek je to odbio: 'Ne mogu to napraviti'

Alavesu su ovo prvi bodovi u novoj sezoni, dok je Sevilla i dalje bez bodova. Maksimalnih šest bodova imaju Real Madrid i Valencia. Trener Seville Jose Mendilibar dao je izjavu na konferenciji za medije nakon utakmice kojom je pojasnio vađenje Rakitića na poluvremenu. Osim njega, izvadio je i Acunu.

"Prije pet dana smo protiv Cityja jako puno trčali. Danas sam mislio da možemo pobijediti Alaves bez da moramo toliko puno trčati, jednostavno da kontroliramo utakmicu i riješimo posao bez da se moram mučiti. Ipak, ništa od toga. Znam da je nekim igračima bilo teško igrati danas i ja sam pogriješio jer nisam dobro odabrao prvih 11", rekao je Mendilibar.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.